Pebble představilo limitovanou edici svých chytrých hodinek

5

Pebble během necelých dvou měsíců nečekaně vzrostla konkurence. Android Wear vypadá jako velmi vážný rival, který může nezávislému projektu z Kickstarteru opravdu zavařit. Lidé zodpovědní za marketing si to však uvědomují a Pebble právě představila limitovanou edici Hot, Fresh and Fly.

pebble 2

Jedná se prakticky o standardní hodinky Pebble v nových barvách. Díky tomu jsou z většiny tvořeny plastem, nabízejí však velmi příjemnou cenu 150$. Opět disponují e-ink displejem a díky tomu také vysokou výdrž pohybující se okolo jednoho týdne. To je také největší výhoda vůči všem ostatním chytrým hodinkám, které je nutné dobíjet prakticky denně. Pokud máte o limitovanou edici Pebble zájem, stačí zavítat na oficiální stránky projektu.

 

Zdroj: pebble

5 KOMENTÁŘE

 1. Autorovi bych doporučil být opatrnější ve výrocích typu „všechny ostatní chytré hodinky je třeba dobíjet prakticky denně“ – moje Smart Watch SW2 nabíjím jednou za 3-4 dny a oproti Pebble nabízejí dost možností navíc.

  • Čo naviac okrem farebného displeja oproti pebble prinášajú? Mám pebble steel a 3-4 dni nie je stále ako 6-7 dní na pebble s neustálym spojením s mobilom 🙂

   • Dotykový displej, víc paměti (u Pebble je omezení tuším na 8 aplikací?), ohledně výdrže je to sice 2x tolik, ale podstata mého příspěvku byla o tom, že Pebble nejsou JEDINÉ hodinky s výdrží víc jak 1 den.
    Upřímně řečeno Pebble do detailu neznám, barevný displej bych i oželel, ale podpora bude u Sony asi lepší a hlavně šly dobře sehnat.

    Ale ještě jednou zdůrazňuju, že se nemíním hádat jestli je lepší Sony nebo Pebble (a v čem), ale upozorňuju jen auta na to, aby nepsal nesmysly – což bude asi házení hrachu na stěnu vzhledem k tomu, co o sobě píše.

    • Určite sa ani ja nechcem hádať pýtal som sa lebo som uvažoval práve medzi pebble steel a sony smartwatch 2 ale práve dotykový displej ma odradil s tlačítkami viem nastaviť všetko po pamäti po tme nemusím pozerať na displej, hlavne večer pri počúvaní hudby a prepínaní skladieb to bol faktor ktorý u mňa rozhodol 🙂 a s dostupnosťou to nie je také hrozné objednal som to priamo z ameriky bez poštovného ale bohužiaľ vrátane cla :/

     • To už jsme odbočili 🙂
      Já je chtěl hned a hlavně s českou zárukou (která mně byla stejně k ho… takže 1m.cz nikdy víc 🙁 )
      Máme jiné použití asi, však to je jen dobře, že každému podle jeho potřeb. Ale hlavní je, že SW2 vydrží rozhodně víc, než 1 den 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here