Wimbledon 2012 – stáhněte si oficiální aplikaci pro Android

0

Už 25. června začíná v Londýně další grandslamový turnaj Wimbledon, na kterém se představí ti nejlepší tenisté a tenistky světa. Pokud chcete mít neustále k dipozici ty nejaktuálnější informace z tohoto tenisového turnaje, stáhněte si oficiální aplikaci Wimbledon pro Android, která je zdarma k dispozici v Google Play Store.

Aplikace nabízí živé výsledky zápasů, kalendář následujících zápasů, novinky ze zákulisí a informace o hráčích. Nechybí ani velké množství fotografií a videí s ukázkami zápasů, zajímavými momenty a rozhovory. Pro tenisové fajnšmekry je dokonce k dispozici poslech jednoho ze tří kanálů oficiálního rádia, které nabízejí aktuální informace z Wimbledonu i komentované přímé přenosy zápasů. Aplikace je samozřejmě určena také samotným návštěvníkům turnaje v Londýně, proto je její součástí mapa All England Lawn Tennis and Croquet Clubu.

  

Aplikaci Wimbledon pro Android, která je samozřejmě kompletně v angličtině, si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store (viz odkaz níže). O vytvoření aplikace se postarala společnost IBM.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here