Turistika.cz vydala betaverzi aplikace Akce v okolí

0

Server turistika.cz před nedávnem vydal aplikaci pro Android se seznamem kulturních a sportovních událostí ve vašem okolí. Zatím se jedná o pouze betaverzi, vývojáři však usilovně pracují na dokončení aplikace.

Po spuštění aplikace s názvem „Akce v okolí“ si nejprve nastavte parametry vyhledávaných akcí. Můžete si vybrat čas konání, typ akce a její vzdálenost od místa, kde se právě necházíte. Poslední aktualizace přinesla také možnost nastavit libovolné místo v České republice. Po nastavení klikněte na tlačítko s lupou v dolní částia dojde k zobrazení událostí, které odpovídají vámi zadaným parametrům. Databáze akcí je poměrně veliká a obsahuje například výstavy, filmy v kinech, divadelní představení, koncerty, akce pro děti a sportovní události.

U jednotlivých akcí je většinou dostupný krátký popis, místo a čas konání a někdy také obrázky. K dispozici je také tlačítko pro sdílení libovolné akce na Facebooku, e-mailem, SMS apod. Uživatelské rozhraní aplikace sice není ideálním příkladem povedeného designu a přehlednosti, po krátkém používání si na něj však lze zvyknout. Novinku Akce v okolí si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here