Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 32. týden

2

Půlka srpna je za námi a druhá půlka před námi. Venku je počasí jak na  houpačce, chvíli teplo, chvíli zima, žádný meteorolog vám v současnosti s jistotou nepoví, jaké bude počasí za pár dní. Na co se ale můžete spolehnout je fakt, že každou středu v 8:00 ráno se na Androidmarketu.cz dozvíte, jaké nové aplikace a hry byly v uplynulém týdnu na Google play těmi nejstahovanějšími.

Where’s My Perry? Free

Od tvůrců oblíbené hry Where’s My Water přichází nová logická puzzle hra s názvem Where’s My Perry? Bezplatné demo vám dovolí zahrát si 12 levelů. Hra si zachovala herní principy i fyzikální modely z Where’s My Water. Ve hře se budete snažit pomoci ptakopyskovi agentovi P vždy dokončit úroveň tak, aby voda či pára aktivovala generátor pohánějící potrubní systém.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FilmOn Online TV

FilmOn Online TV přináší celkem 120 televizních kanálů z USA, Británie a Evropy. Aplikace najde uplatnění zejména na tabletech či telefonech s větším displayem.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mapsaurus

Mapsaurus je zajímavou aplikací/utilitkou, která vám umožní vyhledávat a na interaktivní mapě procházet aplikce, které spolu více či méně souvisí, popř. obdobně fungují. Tuto aplikaci oceníte především při vyhledávání alternativních aplikací. Pomocí ní naleznete i aplikace, které byste jinak hledali jen stěží.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Wallpaper Effects

Měníte často tapety na pozadí? Nevíte nikdy, kterou si zrovna zvolit? Nevíte kde tapety hledat? Aplikace Wallpaper Effects obsahuje tisíce tapet připravených k nastavení na vaši plochu. Určitě si vyberete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Facebook Android Application

Další z rodiny neoficiálních Facebook aplikací. Aplikace slibuje, že umí zobrazovat, kdo si již přečetl vámi zaslanou zprávu a kdo ne, hraní her, používání aplikací a další (neodzkoušeno).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Transparent Screen Trial Ver

Chtěli byste mít svůj telefon průhledný? Tato aplikace vám umožní alespoň simulovat průhlednost displaye. A to díky reálnému přenášení obrazu ze zadní kamery na tapetu systému. Aplikace logicky bude správně fungovat pouze na zařízeních se zadní kamerou. Aplikace také bude pravděpodobně velmi vyčerpávat baterii.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FlightTrack Free

Bezplatná verze aplikace, jež vám umožní v reálném čase sledovat pohyb letadel ve vzdušném prostoru. Zobrazuje odletové brány, zpoždění letů a další.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ArcherWorldCup – Archery game

Vyzkoušejte si, jaké je to být profesionálním lučištníkem a vyhrajte na lučištnické olympiádě.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Trainyard Express

iOS puzzle hra číslo 1 přichází nyní i na Android. Dopravte vždy vláček do depa správné barvy. Dávejte si pozor na nehody či špatně nastavené výhybky. Ve hře narazíte na různě obtížné levely, které prověří vaše postřehy i myšlení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Stone Age Game

Jste hlavou vaší prehistorické tlupy, veďte svůj klan vstříc novým dobrodružstvím i nebezpečím. Jedná se o hru na MMO principu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Celkem by sem byl rad kdyby Google zavedl kategorie nebo aspon nejaky Tagy kde by bylo napsano jestli se jedna o Free verzi, Demo nebo Trial, tydle podvody co delaj vyvojari aby si nekdo stahnul jejich aplikaci me dost stvou. To ze je ukazka ze hry Free je ceklem jasny, uz jste nekdy videl nekdo aby bylo na reklamnim letaku teska napsano že je zdarma? nebo u Traileru na film?

    • meno osobně to vidím dost podobně. Nebylo by na škodu, kdyby v Google play byla v pravém sloupci kolonka, kde by se uvádělo, zda se jedná o free, free s reklamou, shareware, trial, freemium či demo. Bohužel nevěřím v to, že by to Google v nejbližší době realizoval. Jednou snad…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here