Tip na aplikaci: Jak skrýt nejtemnější zákoutí smartphonu?

0

Dnes si představíme aplikaci Andrognito. Je bezplatná a jednoduchým způsobem z Vašeho telefonu udělá trezor pro nejcitlivější data.  

Přestože se svým milým barevným rozhraním zdá jako veselá aplikace, nabízí tři úrovně šifrování zaměřených na soukromí. Dokáže schovat veškerá data, na která si jenom vzpomenete. Jako většina kódovacích aplikací Vám tato umožní chránit soubory PIN kódem nebo heslem, které znáte pouze Vy. Pokud heslo nebo PIN zapomenete, získáte ho zodpovězením bezpečnostní otázky. Díky funkci ,,Flash Mode“ šlape appka jako hodinky.

1 2 3

Andrognito pro Vás schová soubory všech druhů jako nezbytné dokumenty, obrázky, videa, archívy, dokonce i aplikace. Zvládne také nachytat nezvané návštěvníky na švestkách tak, že funguje přes neviditelný mód, o kterém nemá narušitel potuchy. Dále se také appka umí bránit nárazovým útokům. Údajně, pokud třikrát po sobě zadáte špatné heslo, zamkne aplikace automaticky telefon na 15 minut.

4 5 6

Nakonec funkce automatické zálohy trezoru Vám zajistí, že neztratíte svá data, i když aplikaci odinstalujete. Budete je jen muset opět odblokovat heslem/PINem, což nemůže být problém.

Na trhu jsou spousty ,,Hide my Stuff“ aplikací. Vyzkoušíte Andrognito?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here