Snapchat přináší Bitmoji na domovskou obrazovku

0

stock-iphone-6-snapchat-0139.0.0

Pokud jste velcí fanoušci Snapchatu, určitě budete spokojení s touto novou funkcí. Snap Inc právě vydal novou funkci, aktualizace pro Android i pro iOS, která zavádí mnohem jednodušší způsob, jak chatovat se svými přáteli.

Pokud jste typ uživatele, který si pravidelně chatuje s hrstkou lidí prostřednictvím snapchatu, nyní si nebudete muset hledat přátele přes celý seznam. Po instalaci nové aktualizace si můžet přidat jejich Bitmoji widgety na svou domovskou obrazovku pro rychlý přístup k vašemu chatu.

Bitmoji je Snapchatem vlastněná služba, která Vám umožní vytvořit si vlastní avatar, který vypadá jako vy. Za normálních okolností si mohou uživatelé posílat Bitmoji na snapchatu, ale nyní si je můžete přidat i na svou domovskou obrazovku.

Snapchat-Bitmoji

Chcete-li si přidat nový Bitmoji widget na domovskou obrazovku Android, dlouze stiskněte na prázdné místo na své obrazovce svého zařízení, klepněte na widgety, přejděte do sekce Snapchat a stiskněte na widget, který chcete přidat na svou domovskou obrazovku. Poté si můžete i změnit velikost widgetu, jak se Vám zalíbí.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here