Samsung chystá vlastní službu pro streamování hudby, bude zdarma

1

Samsung si očividně věří a chrlí jednu službu za druhou. Tentokrát si pro nás jihokorejský výrobce připravil aplikaci pro bezplatné streamování hudby podobně, jak to například nabízí Spotify. Podmínkou je však nutnost být neustále online.

http://www.youtube.com/watch?v=xAxjTisuHpk

Celá služba Samsung Milk Music (koho sakra napadl takový název?!) svými principy velmi připomíná právě Spotify. I zde si budete moci bezplatně srteamovat hudbu z předem navolených rádií, které se generují na základě určité skladby. Pokud se vám některá skladba v automaticky vygenerovaném playlistu nebude líbit, můžete ji přeskočit. Tohle ale můžete učinit pouze šestkrát za hodinu. Jak jsem umínil už na začátku, služba nepodporuje stahování skladeb pro offline poslech.

Služba je v současnosti dostupná pro americké majitele smartphonů Galaxy S3, Galaxy S4, Note 2, Note 3, S4 Active, S4 Mini a Mega. V budoucnu se počítá s podporou i nedávno představeného Samsungu Galaxy S5. Nikdo však momentálně netuší, kdy se dostane tato služba také do Evropy potažmo do České republiky. Z mého pohledu se ale nejedná o nic nového a převratného a de facto to stejné akorát v zelené můžeme používat už nyní díky Spotify.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidpolice

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here