Pen.UP – sociální síť pro milovníky tvorby digitálního umění a S Pen

1

Pen.UP

S Pen v chytrém telefonu Samsung Galaxy Note 3 skrývá možná rozsáhlejší myšlenku, než si kdokoliv představil na počátku jeho zrodu. Kromě toho, že pomocí něho mohou uživatelé snadno vytvářet poznámky, či sms zprávy, přičemž nemusí mačkat na displeji klávesy z virutální klávesnice, jsou součástí postupně rozvíjejícího digitálního umění.

Díky S Pen se Samsung rozhodl pro vytvoření vlastní sociální sítě, kterou nazval Pen.UP. Mezi podporovanými zařízeními je 10.1 Note, Note 8, Note 3, Note 2, Galaxy S4 a S3. Pen.UP se pak hodně podobá programu Instragram, který je určen pro obrázky, kde je součástí i sdílení fotografií.

Sociální síť je stále více naplňována uměleckými díly od kreativních uživatelů operačního systému Android. Je tak zajímavým způsobem, jakým se mohou objevovat noví talenti z oblasti umění. Součástí je i bohatá škála funkcí, které známe z jiných sociálních sítí, jako je komentování příspěvků, odběr novinek od uživatelů, sdílení vlastní práce, či vyjádření vlastního názoru k danému dílu.

Portál Android Central se sociální síti Pen.UP věnoval více, díky čemuž vzniklo i následující video, které je zveřejněno níže. Na Pen.UP můžete mít účet i vy. Stačí si níže stáhnout aplikaci zcela zdarma z obchodu Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidCentral

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here