Moborobo: výkonný desktop manažer pro Android

15

Google, narozdíl od konkurenčního Applu a jeho iTunes, nikdy nepovažoval za prioritní vytvořit desktopového klienta pro synchronizaci a správu Android zařízení. Z velké části totiž nebyl třeba, jelikož Google nabízí cloudová úložiště pro zálohu aplikací, emailů, kontaktů, fotografií, hudby a dalších dat, která budete chtít ze svého Androidu zálohovat. Moborobo je však stylový klient, který zvládne totéž a mnohem více přímo ve vašem počítači, bez nutnosti data uploadovat na servery třetích stran.

 

Jednou z největších výhod tohoto klienta je možnost pracovat s telefonem pomocí bezdrátového WiFi připojení, kdy tedy nemusíte telefon ani vytáhnout z kapsy a už můžete zálohovat kontakty, emaily, nahrávat fotografie, hudbu a cokoli, na co si jen vzpomenete.

  

Moborobo je rozsáhle použitelný i pro pokročilé uživatele, kteří očekávají další ovládací prvky, kterých se s tímto klientem nemusí vzdát. Jako největší zajímavost je zřejmě možnost vzájemné synchronizace mezi platformami Android a iOS. Samotného klienta stahujte na stránkách výrobce Moborobo Inc. Další informace k programu můžete načerpat na AddictiveTips.com.

Používáte cloudová úložiště k záloze dat? Nebo jiného desktop klienta?

Zdroj: androidpolice.com

15 KOMENTÁŘE

  • Pokud budete Moborobo zkoušet, mohl byste se podělit s námi o vaše dojmy oproti dlouhodobému používání MyPhoneExploreru?

  •  V čem je chyba? Nejde vám nainstalovat, nebo nekomunikuje s vaším zařízením? Na kterém zařízení jste to zkoušel?

 1. Zkusil jsem, s Nexus S s ICS 4.0.4 funguje bez problémů, dokonce mu nedělalo problém wifi spojení s notebookem přes hotspot vytvořený Galaxy Tabem, to mě překvapilo. Narazil jsem na drobný nedostatek, při prohlížení obrázků přes galerii vidí všechny složky s obrázky kromě kořenové, do které se ukládají fotky pořízené přímo mobilem. Ta je dostupná jen přes file manager, naštestí se v bočním panelu generují náhledy, takže se dá prohlížet aspoň takto. Jinak spokojenost, díky za tip.

 2. Mno..nadšený nejsem..chtělo to root..pracné stahování přes prohlížeč..nechápu proč to není na marketu(asi jejich věc)… Zůstane mi to v pc..až se mi nebude chtít kutit airdroid pohraju si s tímhle…jsem rád že to není v prohlížeči ale má to svoji app…Jedu na Milestone 2 na MIUI a díky tomu to asi nenašlo můj telefon..
  Díky za tip 🙂

  • Chtělo to root? Zajímavé, po mně ne. Tedy je nutný, pokud chci přes klienta pořizovat screenshoty obrazovky, ale na nic jiného zřejmě ne, aspoň jsem na jiné omezení nenarazil, root nemám.

 3. Bezvadný a sympatický. Wi-Fi svižně a zcela bez problémů. USB jsem nezkoušel. Samsung Galaxy Note II.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here