Mějte své PDA ke hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes neustále u sebe

0

Metal Gear Solid V - Ground Zeroes

Nejnovější herní titul ze série Metal Gear Solid s pořadovým číslem V a podnázvem Ground Zeroes vyšel ke včerejšímu dni v Severní Americe. Zítra zahajuje vydání v Japonsku a Evropě, posléze se o sedm dní později objeví i v Austrálii. Jedná se o akční adventuru, ve které je třeba dostatek trpělivosti a moment překvapení při zneškodňování nepřátel.

Vývojářské studio Konami sídlící v Japonsku vydalo i mobilní aplikaci ke hře. Ta vytváří nezaměnitelného společníka při putování hrou a získáváte díky ní své osobní PDA. Jejím nejužitečnějším režimem je pohled z ptačí perspektivy na herní mapě, díky čemuž můžete plánovat své taktické postupy, aniž byste museli vyvolávat nabídku menu ve hře.

Pomocí aplikace také spravujete svou základnu a vojáky. Navíc se vám shromažďují veškeré audio záznamy, které ve hře nashromáždíte. Můžete si je tak kdykoliv pustit znovu. Výhodou aplikace ke hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes je i rozsáhlá kompatibilita zařízení s Androidem ve verzi 2.3 a vyšší. Můžete si ji stáhnout v obchodě Google Play a to zcela zdarma bez jakýkoliv nákupů v aplikaci. Samotná hra je dostupná ve verzi pro Playstation 3 a 4 a pro Xbox 360 a One.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here