Hry v Messengeru

0

Messenger je teď mnohem zábavnější, záleží na tom z jakého pohledu se na to díváte. Nově přidali možnost hraní her přímo ve Vašich konverzacích. Takže pokud hledáte důvod spojit se svým nejlepším přítelem, který žije na jiné straně světa, můžete si s ním zahrát např. hru Words with Friends: Frenzy, nebo se pokusit porazit svého spolubydlícího ve hře PAC-MAN a samozřejmě si také můžete udělat čas na svého bratra ve hrách: EverWing, SPACE INVADERS,  TRACK & FIELD 100M, Galaga a v mnoha dalších. Tato herní možnost bude prvně zprovozněna ve 30 zemích a bude dostupná pro nejnovější iOS a operační systém Android.

newsroom-games

Udělali jsme to velmi jednodušše: V nejnovější verzi aplikace, otevřete konverzaci s kamarádem, klepněte na ikonku herního ovladače, která se nachází nad panelem textu, vyberete si hru a můžete začít hrát ihned. Po dokončení kola budete moct s Vašim spoluhráčem vidět své skóre popř. si znovu zahrát. Do hry budete moct pozvat kohokoliv, koho máte v přátelích na Facebooku a má také Messenger.  Hry na Messengeru budou mít něco jako žebříček nejlepšího skóre, společné konverzace přímo v dané hře a budete moct pogratulovat někomu k vítězství.
games-titles-2
Miliarda lidí, kteří se připojují k Messengeru každý měsíc, sdílí a škádlí ostatní v mnoha ohledech. Dělají to například pomocí emotikon, když slova k tomu nestačí. Přidávají videa, kde sdílí své úžasné momenty, nebo posílají hlasové zprávy kamarádům. Teď se můžete připojit a soupeřit skrz mnoho oblíbených her.A to je teprve jenom začátek her na Messengeru, časem bude mnoho jiných způsobů jak hrát.

www.youtube.com/watch?v=ENksZ6FK-tw

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here