Aplikaci CamFind k vyhledání produktů, meníček v restauracích a jiných informací stačí pouhé foto

0

,,Zaměř, vyfoť a objevuj“ To je heslo nové aplikace CamFind. Není daleko od pravdy.

Stačí skutečně vyfotit objekt, který byste si rádi pořídili nebo se o něm něco zajímavého dozvěděli a během pár sekund už víte, o co konkrétně se jedná a kde se to dá koupit.

camfind

Vývojaři lákají na pořízení appky takto: ,, Nejsme jasnovidci, ale je jasné, že v nejbližší budoucnosti vyhledávání pomocí textu skoro vymizí. Lidé používají smartphony a tablety, aby měli internet k dispozici v každé situaci, ne pouze za stolem v kanceláři. Proto přicházíme s revolucí, která vám umožní objevovat svět kolem a učit se úplně jinak, než jste byli zvyklí. „

„Rychlé a přesné vizuální vyhledávání je budoucností. CamFind zaručí zmíněné bez nutnosti zadávání pomocí kláves. Prostě stačí pořídit fotku a hned se dozvědět více. „

Vybrat si je možno z široké nabídky jazyků, včetně češtiny. Pokud vás omrzí focení, můžete zkusit vyhledávat i dle hlasu. V případě, že bude váš produkt nalezen ve více internetových obchodech, CamFind porovná ceny. Další součástí je rozpoznání filmových plakátů , značek restaurací (zobrazujíc jejich menu) a QR/barcode skener.

http://www.youtube.com/watch?v=3KM_PQbmSF0

Po osobním použití je jasné, že má aplikace ještě stále své mouchy. Nicméně během čekání na dobu, kdy budeme vědět o všem všechno, je zajímavým zpříjemněním. Největším mínusem je poměrně dlouhé vyhledávání. CamFind je zdarma a k dispozici pro Android a iOS.

 

zdroj:http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here