Yezz Sfera je prvním smartphonem s 360° kamerou!

0

yezz_sfera_3Na veletrhu CES 2016 jsme mohli vidět Keymission 360, jedenu z prvních akčních kamer, která je schopná nahrávat 360 stupňové video. Ale proč nevytvořit smartphone se stejnou funkcí?

Na stejné veletrhu byl ve skutečnosti představen smartphone s názvem Yezz Sphere, se dvěma vypouklými kamerami s rozlišením 5 Mpx. Videa nebo fotografie jsou pak tvořeny softwarem „My Sfera“, který udělá z dvou kamer jeden 360 stupňový záběr, na který se poté můžete podívat třeba pomocí Google Cardboard.yezz_sfera_1Design telefonu Yezz Sphere připomíná starou Xperia Arc, tuhou konstrukci pak doplňuje procesor MediaTek Helio P10, 3 GB paměti RAM a 32 GB interní paměti, která se dá rozšířit pomocí paměťové karty. Displej má 5,5 palců, jeho rozlišení je rozlišení Full HD, baterie má kapacitu 3000 mAh a telefon také disponuje připojením 4G LTE.

www.youtube.com/watch?v=apucLHY1B-A

Není pochyb o tom, že se jedná o zajímavou novinku. Telefon je již k dispozici v předprodeji za 299.99 dolarů, ale protože je telefon stále ve stádiu prototypu, nezačne se nejspíš prodávat dříve než v dubnu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here