Xiaomi Redmi Note je možné (konečně) objednat do ČR!

1

640x360xredmi-note-1024x576.jpg.pagespeed.ic_.li-QZ4D32k

Společnost Xiaomi, která zažívá globální úspěch, nejspíše představovat nemusím. Jedná se o společnost, která vyrábí vysoce výkonné telefony za poměrně nízkou cenu. Jedním z očekávaných modelů byl model Redmi Note, který nabízí vysoký výkon, velký displej a opět nízkou cenu.

Právě tento model byl prozatím nedostupný pro obyvatele, kteří se nachází mimo území, kde společnost Xiaomi oficiálně distribuuje své výrobky. Každé čekání má ale svůj konec a nakonec jsme se i my dočkali možnosti tento telefon objednat.

Konkrétně tak můžete učinit v čínském obchodě SpeMall, ze kterého si můžete za poměrně příjemnou cenu 265 dolarů (zhruba 5400 korun) zakoupit právě tento model. Oproti čínskému modelu má jednu nespornou výhodu – tento model totiž pracuje s WCDMA sítěmi, díky čemuž následně budete moci i v našich končinách využívat možnosti 3G sítě.

Pokud se Vám tedy tento model líbí, nejspíše není na co čekat. Tedy, až na oficiální MIUI CZ ROM, která prozatím pro tento telefon nevyšla. S vysokou pravděpodobností to ale již nebude trvat dlouho, a i tento telefon se dočká české lokalizace.

 

Zdroj: Gizchina

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here