Xiaomi Mi5 bude možná jedním z nejkrásnějších smartphonů na světě! (uniklé fotografie)

2

xiaomi-logoXiaomi na konci roku 2015 a na začátku roku 2016 celokovové smartphony se Redmi Note 3 a Redmi 3, ale teď již zřejmě není čistý kov pro společnost dost prémiový.

Na posledním úniku Xiaomi Mi 5 to tentokrát vypadalo, že zadní panel bude částečně vyroben ze speciálního lesklého skla, pod kterým se skrývá krásná textura (zřejmě na kovu), která dodává mimořádně prémiový vzhled. Dovolím si říct, že pokud bude Mi 5 skutečně vypadat tak jako na obrázcích níže, půjde jednoznačně o jeden z designově nejpovedenějších telefonů na světě.

xiaomi-mi-5-back-cover-02xiaomi-mi-5-back-cover-01

Připomeňme si v rychlosti výbavu této chystané vlajkové lodi: poháněna bude procesorem Snapdragon 820, rozlišení displeje bude činit 1920 x 1080p a displej bude mít nejspíš 5,2 palců.

Jaký z toho máte dojem? Sledujte nás dále a my se vám budeme snažit až do představení 24. února zprostředkovávat jakékoliv další úniky!

Zdroj

2 KOMENTÁŘE

  1. Fajn a bude to Dual-SIM ?

    Bude to mít USB-C?

    Bude to mít všechny základní senzory (gyro, kompas) ?

    Jesli ne, tak to bude další designová krabička. Chápu lidi, co se chtěj něčím odlišovat, ale bez potřebnýho výkonu to člověka brzo omrzí. No, možná jako dárek pro přítelkyni dobrý.

    Nemůžu popřít, že se mi tenhle koncept líbí, ale obecně na Xiaomi mi v poslední době vadí to, jak totálně kašle na LTE. Protože to její LTE to je spíš taková nepovedená parodie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here