Sony Ericsson Live with Walkman dostává aktualizaci na Android 4.0 ICS

4

Dalším telefonem od Sony (Ericsson), který dostává aktualizaci na nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich, je hudebně zaměřený Live with Walkman (WT19i).

Update tentokrát není šířen OTA cestou (tj. bezdrátově), ale přes počítačový program PC Companion nebo Bridge for Mac. Důvodem je, že Ice Cream Sandwich přináší ve srovnání s Androidem 2.3 Gingerbread velké množství změn a nových funkcí. Výrobce se tedy chce ujistit, že si aktualizaci stáhnou jen uživatelé, kteří si jsou těchto změn vědomi.

Aktualizace jsou vydávány postupně podle sériového čísla. Na oficiálním fóru Sony Mobile najdete, jaké série dostávájí aktualizaci a také návod, jak zjistit sériové číslo vašeho telefonu.

Dalšími telefony, které velmi brzy začnou dostávat aktualizaci na Ice Cream Sandwich, jsou Sony Ericsson Xperia Mini a Xperia Active.

Graf ceny produktu Sony Ericsson WT19i Live with Walkman poskytuje server Heureka.cz

zdroj: sony mobile

4 KOMENTÁŘE

 1.  Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či
  nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým
  se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.Nevěřím na čáry, ale…………..pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.Hodně lidí si není jistých, co byv životě chtěli.Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.Tady je přesná kope, takže: fungujeto !Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).Mysli
  na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi
  myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.Teď je tu
  náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a,
  zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na
  to přání.Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.Nebose to nikdy nestane..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here