Samsung Galaxy S3 dostává aktualizaci na Android 4.1.2

8

V průběhu včerejšího dne začaly po internetu pobíhat informace o tom, že polští majitelé telefonu Samsung Galaxy SIII dostávají postupně aktualizaci na Android 4.1.2. Nikdo netušil za jak dlouho se aktualizace dostane na území Česka a Slovenska, ale v podvečer se ukázalo, že tato aktualizace by měla již být dostupná i u nás.

Ovšem jsme se mohli dozvědět z fóra, na kterém diskutující napsal, jestli má smysl aktualizovat na Android 4.1.2 a jaké jsou novinky. O několik příspěvků níže již potvrdil, že jeho telefon mu aktualizaci opravdu nabídl a má tedy možnost oficiálně aktualizovat. Jen pro upřesnění dodáme, že se jedná o telefon, který byl zakoupen na Slovensku.

Seznam změn v nové ROM:

  • Multi-Window – práce ve více oknech (jako Galaxy Note II)
  • Přepracovaná galerie
  • Upravitelná notifikační lišta
  • Smart rotation – telefon Váš display rotuje dle naklonění obličeje – snímání pomocí přední kamery
  • Aplikace Paper Artist
  • Aplikace Group Cast
  • Page Buddy

 

Jde vidět, že kromě aktualizované verze Androida se telefon dočkal i několika nových aplikací a také aktualizace těch systémových, které jsou upraveny Samsungem.

Díky této aktualizaci můžeme poznat, jak funguje technická podpora Samsungu. Veškeré aktualizace se snaží vypustit co nejdříve, narozdíl od HTC, které teprve v těchto dnech aktualizuje svoji vlajkovou loď na Android 4.1.1.
Aktualizaci Vám nabídne telefon sám (pomocí OTA – u této metody může chvíli trvat, než se aktualizace k Vám dostane), případně telefon můžete aktualizovat pomocí K!ES

 

zdroj: ap

8 KOMENTÁŘE

  1. Zdravim tak dnes ráno dostala aktualizaci i moje S3 nebrandovana 🙂 po kontrole přes FOTA si ji to samo stáhlo ze serveru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here