Samsung Galaxy F zachycen na dvou snímcích

0

Od modelu Galaxy F se očekává, že to bude prémiová verze Galaxy S5 od Samsungu. Největší změnou by měl být materiál na zadní straně a pak možná částečně hardware, tedy výbava telefonu.

Galaxy-F-2

Zadní strana by měla být tvořena z hliníku, místo klasického plastu, což by mnohé mohlo potěšit, poněvadž tento materiál působí více prémiově, než „obyčejný“ plast. Majitel pořízených fotografií tvrdí, že Galaxy F bude dokonce menší než klasická S5, protože bude mít tenčí rámečky na přední straně.

Neměla by chybět certifikace IP 67, která ochrání telefon proti vodě a prachu. Doufám jen, že bude tato ochrana funkční, aby to nedopadlo právě jako u klasické S5, kdy to bylo funkční tak napůl. Co se týče procesoru, tak by to měl být opět Snapdragon 801, ale někde se spekuluje i o silnější 805. Možná bude navýšena i RAM paměť na 3GB a rozlišení na 2K, ale jsou to jen pouhé spekulace.

Galaxy-F-1

Záleží teď, jestli tedy bude Galaxy F jen předesignovaná S5, nebo to bude v podstatě nový model, který bude částečně stavět na vzhledu právě té S5.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here