Podívejte se na kompletní specifikace HTC One M9

0

HTC One M9 se dočká svého oficiálního odhalení 1. března v rámci barcelonského světového mobilního veletrhu. Díky několika zdrojům jsme se však v noci dozvěděli, nač se můžeme letos těšit. Tchajwanská společnost ale opět příliš neexperimentovala a vsadila na ověřenou výbavu.

HTC One M9 6

Podle webu AndroidPolice.com se počítá s 5″ displejem s FullHD rozlišením. Krom toho nebude na přední straně chybět ani 4 MPx čočka s Ultrapixely, jež byla v předchozích generacích umístěna na zadní straně, svými kvalitami ovšem zůstávala daleko za konkurencí. Dále se můžeme těšit na 3 GB operační paměti RAM, osmijádrový procesor s taktem 2 GHz a 32 GB vnitřní paměti, jejž bude možné rozšířit o microSD karty s kapacitou až 128 GB. Na závěr se zmiňuje baterie s kapacitou 2990 mAh a nejnovější Android 5.0 Lollipop s nadstavbou Sense 7.

Za únik těchto velmi detailních parametrů může německý e-shop cyberport, který přichází i s cenou, jež by se měla v Evropě pohybovat okolo 749€. To v čistém přepočtu činí něco málo přes 20 tisíc korun českých. Stejné specifikace však potvrzují i zdroje blízké HTC a jejich pravost je tak velmi pravděpodobná. Z oficiálního odhalení se tak i letos stane jen formalita.

Specifikace

Displej 5″ 1080p
Zadní fotoaparát 20MP
Přední fotoaparát 4MP Ultrapixel
RAM 3GB
Paměť 32GB rozšiřitelná o 128GB microSD
Procesor 2GHz Octa-core
Baterie 2900mAh
Rozměry 144.6mm x 69.7mm x 9.61mm
OS Android 5.0 Lollipop + Sense 7

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here