Nové HTC One údajně nabídne 5,2″ QuadHD displej a 3 GB RAM

0

Současná vlajková loď HTC One M8 se těší opravdu velkému zájmu a svědčí o tom i čísla prodejů, jež jeden kvartál dokonce táhla celé prodeje tchajwanské společnosti. Ač jsme se nedočkali mnoha rozdílů oproti loňské generaci, fanoušky si high-end získal a podle uniklých informací se v dílnách HTC aktivně pracuje na jeho nástupci.

htc-scott-croyle

Ten bude opět dohánět konkurenci a těšit se podle neoficiálních zdrojů můžeme na zase o něco větší displej s vyšším rozlišením. Spekuluje se nad 5,2″ zobrazovači s QuadHD displejem. Stejný počet pixelů jen na větší úhlopříčce již přineslo LG a postavilo na něm vekou část marketingu. Dále se hovoří o 3 GB operační paměti RAM a dokonce 64 GB vnitřním úložišti.

HTC One (M8)_1

Samozřejmostí je před několika týdny odhalený zbrusu nový Android 5.0 Lollipop spolu s aktualizovanou nadstavbou HTC Sense. Díky velké zabudované paměti se však příští rok prý nepočítá s podporou microSD karet, jež nechybí u letošní varianty. Velkou otázkou je fotoaparát, který díky ultrapixelům a nízkému rozlišení nadále sklízí jen kritiku. Více informací ohledně ceny případně vstupu na trh se dozvíme až v následujících měsících.

 

Zdroj: softpedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here