Nexus 6 vyrobí Motorola a můžeme se těšit na QHD displej

3

Ohledně nového smartphonu Nexus se vedou velké pře a spekulace. Poslední informace dokonce naznačovaly, že místo smartphonu bude letos do rodiny Nexus uveden první phablet. Ve včerejších večerních hodinách se však na internet dostal screenshot z benchmarku, na kterém údajně figuruje právě nový Nexus 6.

motorola-shamu-specs

Jednou z pozitivních zpráv pro velkou část fanoušků zeleného robota je úhlopříčka displeje, která by se měla pohybovat okolo 5,2 palce. Rozlišení však zůstalo zachováno a nic se nemění na zprávách o QHD displeji, který můžeme najít například také u LG G3. Z benchmarku je také patrné, že se můžeme těšit na 3 GB operační paměti RAM nebo 32 GB vnitřního úložiště. O výkon se bude starat čtyřjádrový Snapdragon 805 a grafické jádro Adreno 420.

Screen-Shot-2014-08-13-at-9.44.14-AMScreen-Shot-2014-08-13-at-9.44.14-AM

Ani fotoaparát by neměl být k zahození a čočka nabídne 12 MPx a také záznam UHD videa. Přední kamerka pro videohovory dokáže natáčet FullHD video. Zatím stále není zcela jasné, kdy bude tato novinka ze stáje Motoroly a pod patronátem Googlu představen. Za Českou republiku můžeme jen doufat, že distribuce bude stejně rychlá jako u loňského Nexusu 5.

 

Zdroj: droid-life

3 KOMENTÁŘE

  1. 5,2″ je strop,ale len pokial bude ten displej tak natiahnuty ku krajom ako je to u G2,som zvedavy na pouzitu technologiu displeja ked to bude od Moto

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here