Nejnovější hra od tvůrce Flappy Bird je nyní k dispozici v Play Store

0

Screen-Shot-2017-01-26-at-13.20.26-840x543

Ninja Spinki Challenges

Ninja Spinki Challenges je nejnovější hra od tvůrce jménem Dong Nguyen, muž, který stojí i za vytvořením virální senzace, Flappy Bird. Tato hra je nyní k dispozici ke stažení na Google Play. I když tato hra není úplně stejná jako Flappy Bird, pokud jste pro zábavu, tak právě tato hra bude vhodná pro Vás.

Nguyen pracoval s Obokaidem, japonským vydavatelem, aby uskutečnili tuto hru. Jakmile hra začne, budete přesměrování na seznam výzev. Ze začátku máte na výběr 6 misí, když jednu z nich splníte, otevře se Vám další jedna. Například v první misi jezdíte jednoduše prstem doleva nebo doprava, abyste se vyhnuli překážce. Spinki se pohybuje rychle, takže toho můžete využít. Cílem hry je to, abyste přežili do té doby než časovač dojde k nule. Každá hra má svůj čas, který musíte vydržet naživu, jakmile dokončíte úkol, další hra se otevře. Cílem je získat co nejvíce hvězd.

Je tady pět úrovní a na každé z nich najdete šest výzev. Takže v podstatě máte 30 mini-her, které můžete hrát. První hry jsou velmi jednoduhé, ale jak budete postupovat budou hry o trochu složitější. U každé hry je na začátku vysvětleno, co přesně máte dělat.

Jediná otravná věc je, že když zemřete a chcete pokračovat bez opakování pokusu, musíte si shlédnout reklamní video. Některá videa mohou být dlouhá. Jinak musíte misi opakovat celou znovu. Jinak to vypadá tak, že hra je zcela zdarma. Takže pokud třeba chcete zabít čas, klikněte níže na hru ninja Spinky Challenges v Google Play a stáhněte si ji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here