Na MWC bude představen telefon s projektorem nesoucí název Siswoo R2!

0

Screen-Shot-2016-02-19-at-8.09.20-PMJe to již dlouho, co jsme naposledy slyšeli o společnosti Siswoo, ale zdá se, že vyvinula další zajímavý nový telefon, který bychom měli vidět na MWC.

Siswoo přišel loni s několika telefony, ale nejpozoruhodnějším z nich byl model R7 Darkmoon, který měl dva displeje (druhý byl typu E-ink a byl umístěn na zádech). Vzhledem ke slabé propagaci telefonů neměl model R7 ani další modely společnosti Siswoo velký úspěch, ale MWC je již za rohem a nejspíš uvidíme nový zajímavý smartphone této značky?Screen-Shot-2016-02-19-at-8.09.12-PMOdpověď na otázku zda je velký a tlustý je jednoznačná: „ANO!“ Máme k dispozici první obrázky a podrobnosti o novém zařízení s názvem Siswoo R2.

Siswoo osadilo telefon R2 5,5 palcovým displejem a vestavěným projektorem. Specifikace dále uvádějí procesor MediaTek, obrazovku s rozlišením 1920 x 1080 bodů a zaoblené 2.5D sklo. Další podrobnosti, jako je velikost/rozlišení obrazu z projektoru, budou prozrazeny společností Siswoo na MWC.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here