Máte rádi rychlejší jízdu v autě? Tahle hra bude přesně pro Vás.

4

Stalo se Vám někdy, že Vás určitý řidič v provozu zpomaloval jeho pomalou jízdou ? Vadilo Vám někdy, zbytečné zpomalovací označení na úseku, kde by místo 30 klidně mohla být 50 ? Hra „Does Not Commute“ bude přesně pro Vás.

 

commute2

Řekl bych, že hra je jedinečná svého druhu. Závodění trošku jinak.

Pamatujete na staré GTA I nebo II? Tahle hra se bude ovládat stejným způsobem pohledem z vrchu. Vašim úkolem je dostat co nejrychlejší cestou zadaný počet aut městem z bodu A do bodu B. První kolo začíná tím, že máte první auto dostat do cíle, to se Vám snadno povede, protože nikdo jiný Vás brzdit na této cestě nebude. Ve druhém kole musíte další auto dostat do jiného bodu, ale v reálném čase se bude ve městě promítat cesta prvního auta, takže se mu musíte vyhýbat a nenarazit do něho, jinak se Vaše auto poškodí a zpomalí.

does not commute 3

Samozřejmě ve městě nejezdí jen normální auta, ale také sanitky, školní autobusy, zmrzlináři a další „zpomalovači provozu“. V dalších levelech lze využívat tzv. turba, zrychlení pro rychlejší přesun. V zadaném limitu musíte přemístit všechny auta (v prvním levelu máte 60sekund na 13 aut) navíc na určitých místech lze sbírat časové bonusy 10-20 sekund. Mimochodem, kdyby Vás napadlo zkrátit si jízdu přes stromy, tak to výrazně nedoporučuji, velmi Vás zbrzdí. Další nástrahou města je například řeka, jízdou do ní Vaše cesta samozřejmě taky končí.

 

Hru nejlépe vystihne samotné game-play video.

 

Hra je sice zdarma ke stažení, ale obsahuje in-app nákupy pro uložení checkpointů, bez kterých je projetí hry velmi obtížné, ale stále zábavné.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj : androidcommunity.com

 

4 KOMENTÁŘE

  1. Tak hra je super, ale „zdarma“ logicky opravdu není – tedy je v ní klasický in-app nákup. Když nezaplatíte, tak se vám neuloží checkpointy a pokaždé začínáte úplně od začátku (a to i po Game Over nebo po novém spuštění hry)…

    • Děkuji za připomínku, článek jsem upravil.

      Potřebu checkpointů jsem objevil ve 3 levelu, kdy mi začal docházet čas a musel jsem začít od začátku. O to více jsem se ale snažil sbírat všechny bonusy a využívat turba, armoru nebo traction control , ve 4 levelu získáte také možnost practice, takže si můžete jízdu autem vyzkoušet nanečisto (například jestli půjde střemhlav proletět křižovatku plnou aut atd.)

    • Zatím jsem se dostal jen do 4 levelu ve free verzi bez checkpointů, chce to hodně cviku a přijít na různé vychytávky (např v prvním levelu je 10s bonus ve stodole, lze si toho všimnout večer).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here