Majitelé starších Xiaomi se dočkají MIUI 6

1

Design of MIUI 6_1

Není čínský výrobce jako výrobce. Právě toto chce ukázat společnost Xiaomi, která je známa především tím, že prodává (převážně v Číně) vysoce výkonná zařízení za poměrně nízkou cenu (údajně se mluví o prodeji za téměř výrobní náklady).

Tento poměrně populární výrobce dokonce nedávno vydal svoji novou vlajkovou loď, která nese označení Mi4 a nahrazuje ve svém prodeji přechozí model Mi3, který jsme měli možnost na našem webu i orecenzovat. Kromě nové vlajkové lodi ale výrobce představil i naprosto přepracované prostředí MIUI 6, které velice zjednodušilo svoji grafiku.

Právě nového MIUI se dočkají v blízké době majitelé telefonů Mi2 a Mi2S, což jsou modely, které předcházejí právě již zmíněným modelům Mi3 a Mi4. Díky aktualizaci na nové MIUI se tak telefony oficiálně dočkají aktualizace na KitKat, kterou (dle informací, co jsou k dispozici) prozatím nedostala pouze řada Hongmi.

První balíčky MIUI 6 by měly být v blízké době vydány, ale dle vývojářů se bude jednat o vysoce nestabilní balíčky, které se budou v průběhu několika dalších týdnů postupně vylepšovat a implementovat přímo na tyto starší telefony.

Nezbývá tedy nic jiného, než doufat v to, že se vývojářům podaří brzy balíčky vyvinout i pro tyto telefony, díky čemuž by si následně mohlo Xiaomi udělat opět „dobrou reklamu“.

 

Zdroj: AndroidCommunity

1 komentář

  1. Už se ví několik týdnů, že bude pro starší modely Mi2 a také pro sérii Redmi dostupné MIUIv6 na Kitkatu, a také během tohoto roku má vyjít LTE verze Mi4a Redmi 1S / note…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here