MACOOX EX1: čínský smartphone s několikadenní výdrží

0

MACOOX-EX1-02

Dnes jsme již téměř všichni zvykli na to, že musíme své telefony denně nabíjet. Většina z nás se již s tímto faktem smířila, avšak stále jsou mezi námi tací, kteří se snaží s tímto neduhem dnešní doby bojovat. Ti pak mají na výběr ze dvou variant buď omezí značnou část služeb přístroje nebo se rozhodují pro koupi zařízení s velkou či externí baterii ve speciálním krytu. Pokud patříte mezi ty, kteří očekávají o zařízení nekolikadenní výdrž pak právě pro vás je určen MACOOX EX1.

Výrobce tvrdí, že telefon EX1 by měl při běžném používání vydržet 4 až 5 dní. Není to jen díky jeho doslova obří baterii o kapacitě 9000 mAh, ale také díky poměrně slabým specifikacím: 4,5″ displeji, čtyřjádrovému procesoru, 1 GB operační paměti, 8 GB vnitřní paměti, 2 megapixelové přední a 8 megapixelové zadní kameře. Překvapením je, že má telefon 4G technologii.
MACOOX-EX1-01

V případě, že vás specifikace nepřesvědčily, nečekejte, že tloušťka váš názor změní. Ta nebyla sice zatím oficiálně zveřejněna, nýbrž spekulace hovoří přibližně o 15 mm (z obrázků si můžete ovšem udělat představu sami). Cena a datum uvedení do prodej doposud nebyly odtajněny, nezbývá než si počkat na příchod tohoto přístroje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here