LG odhalí G6 26. února na MWC 2017

0

LG-MWC-invite

LG poslal pozvánku, kterou zve na údalost, která se bude konat 26. února v Barceloně – Mobile World Congress (MWC 2017). Pozvánka ukazuje obrazovku se sloganem “See more, Play more“, který by mohl znamenat, že LG představí smartphone G6.

Slogan také připomíná, že vlajková loď LG by měla mít větší displej se srovnáním s jeho předchůdcem G5. Jihokorejská společnost již potvrdila, že G6 bude mít 5.7-palcový QHD displej s poměrem stran 18:9.

Doprovodná tisková zpráva odhaluje, že zařízení bude mít odvádění tepla, vylepšené AI a kvalitní testy, které budou vyšší než mezinárodní standarty.

Další specifikace zatím nebyly oznámeny, ale funkce zahrnují voděodolné tělo a zveřejnil informaci „zachytit všechno najednou“, takže možná můžeme očekávat i lepší fotoaparát. Další informace zahrnují, že zařízení bude obsahovat procesor Snapdragon 835, 6 GB RAM, duální kameru, bezdrátové nabíjení a nejnovější Android.

Kromě G6, společnost LG představí více produktů, jako několik nových smartwatches, které ale zatím nebyli potvrzeny. Dva LG smartwatches již prošli FCC, takže je šance, že budou představeny najednou se smartphonem.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here