Lenovo pracuje na 4,7 palcovém smartphonu ZUK.

0

gsmarena_001Nová čínská spekulace tvrdí, že ZUK, který spadá pod Lenovo, tvrdě pracuje na vlastním „mini“ smartphonu. Ten bude mít zřejmě 720p dotykovým displej o velikosti 4,7 palce, a tak bude přitažlivý především pro lidi, kteří se domnívají, že dnešních mobilní telefony jsou většinou přehnaně velké.

Malý ZUK bude nabízen ve dvou hardwarových variantách, a to buď s 2 GB RAM a 16 GB úložného prostoru nebo s 3GB RAM a 32 GB úložného prostoru.

Říká se, že bude telefon poháněn procesorem MediaTek Helio P10, který má osm jader Cortex-A53, a ty mohou být taktována až na 2 GHz. Grafickým procesorem je Mali-T860MP2.

Telefon bude mít snímač otisků prstů, ačkoli jeho umístění zatím není jasné. Také není jisté, zda Lenovo jednoduše zmenší Z1 a zachová stejný design (zobrazeno na obrázku výše) i u verze „mini“ nebo přijde s něčím novým.

Další podrobnosti ještě bohužel neunikly, takže nevíme, zda mezinárodní verze poběží na Cyanogen OS (stejně jako je tomu v případě Z1). O ceně zatím také nemáme žádné informace. Doufejme, že se nejedná jen nepodložený drb a že se brzy o telefonu objeví více informací.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here