Je libo Android nebo Windows mobile?

0

nokia_c1

Model C1 je údajně prvním smartphonem značky Nokia poté, co finská společnost prodala svou divizi výroby telefonů Microsoftu.

Informace o novém modelu není ničím novým, ostatně již dříve ji oficiálně potvrdil i šéf Nokie. Zda bude prvním z nich model C1, to se teprve ukáže. Zatím není jasné ani to, jak by měl tento smartphone vypadat. Jeho první snímky sice internetem běžely již v září, ovšem vzápětí se objevily fotografie zcela jiného zařízení, které opět tvrdily, že zobrazují Nokii C1.

Aktuálně webem začal kolovat snímek třetí, opět trochu jiné varianty, takže se můžeme jenom dohadovat, která z oněch tří je pravá. Důvěryhodnost aktuální fotky však trochu snižuje fakt, že byl na web umístěn od člověka, jenž je v kruhu tipujících zcela neznámý.

Zatím víme tak jenom to, že telefon má běžet jak na Androidu, tak na Windows 10 Mobile. Člověk, který fotku na web umístil, však tvrdí, že nepůjde o zařízení s duálním bootováním, ale že si uživatelé zkrátka budou moci předem vybrat, o který ze systémů mají zájem. Je to ovšem poprvé, co byl v souvislosti s Nokií C1 zmíněn software od Microsoftu, takže je vlastně celý snímek třeba brát s velkou rezervou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here