Když otevřete aplikaci Instagram a prohlížíte si nejnovější přidané příspěvky, tak se videa přehrají automaticky. Když si ale chcete zapnout u videa zvuk, musíte na každé video kliknout. Společnost TechCrunch potvrdila, že Instagram se rozhodl tuto funkci změnit a vydal novou aktualizaci.

Když si nyní otevřete aplikaci Instagram, video se bude přehrávat automaticky s vypnutým zvukem tak, jako předtím. Když si však reproduktor zapnete, zvuk se bude poté přehrávat automaticky u každého videa do té doby, než aplikaci vypnete a poté znovu spustíte.

V případě, že si přehrajete video se zvukem a nechcete, aby se Vám přehrávali i další videa se zvukem, stačí po shlédnutí videa znovu kliknout na ikonku reproduktoru a tím vypnete zvuk u ostatních videí.

Je fajn, že Instagram tuto funkci zavedl, protože opakované zapínání reproduktoru může být pro někoho nepříjemné. Taky je dobré, že je zvuk ve výchozím nastavení vypnutý, tudíž neobtěžujete lidi kolem sebe při každém zapnutí videa. Chcete-li mít tuto funkci, stačí si aktualizovat aplikaci Instagram.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here