Infografika: Vývoj rodinky Galaxy S od roku 2010 (S, S II, S III, S IV)

4

Zajímají vás infografiky? A chtěli byste si přiblížit či nostalgicky zavzpomínat na všechny modely Galaxy S? Dnešní infografika ukazuje vývoj od Galaxy S přes Galaxy S II Galaxy S III až po nově představené Galaxy IV.

Na obrázku je možné vidět, že Galaxy S bylo prodáno 20 milionů kusů. Tento telefon disponoval 4″ displejem, 5MP fotoaparátem, Androidem ve verzi 2.1 Eclair a 1 GHz procesorem. Tento telefon by představen v roce 2010.

Dalším v řadě je Galaxy S II. Nově měl telefon 4,3″ displej, 8MP fotoaparát a procesor měl dvě jádra a takt jádra byl zvýšen na 1,2GHz. Galaxy S II začínalo s Androidem 2.3 Gingerbread. Poté dostal Ice cream sandwich 4.0.4, nyní 4.1.2 a dostane 4.2.2. Počet prodaných kusů vyšplhal až k 28 milionů zařízení za rok.

Předposlední je Galaxy S III jež startovalo s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Telefon měl větší displej oproti S II, konkrétně 4,8″. Jádra byla zdvojnásobena, tzn. S III měla 4 jádra o taktu 1,4GHz. Této špičkové, teď už minulé vlajkové lodi se do března tohoto roku prodalo více než 50 milionů zařízení, což je téměř 2x co Galaxy S II.

Minulý týden v pátek byla představena nová vlajková loď korejského giganta, tedy Samsungu. Po právu nese označení Galaxy S IV. Tento smartphone byl představen s Androidem 4.2.2 Jelly Bean. Dále se jedná o 4 jádrový nebo 8 jádrový procesor. Displej se jako obvykle zvětšil a to na 4,99″. Samsung předpokládá prodej minimálně 50 milionů tohoto zařízení. Podaří se mu to? Více o tomto telefonu si můžete přečíst v našem článku.

samsung-galaxy-s-evolution-infographic-1

Zdroj: sammobile

4 KOMENTÁŘE

  1. Je docela srandovní, že S4 je parametrově o pár mm menší jak SIII avšak na obrázku přehledu je oproti SIII úplnej obr 🙂 ach ta reklama 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here