Google Now oficiálně pro iOS? (video)

4

Všichni si velice dobře pamatujeme funkci Google Now, kterou nám Google představil na I/O 2012 zároveň s Androidem 4.1 (Jelly Bean). Při různých, nezávislých porovnáváních Google Now a Siri (Apple) se vždy došlo k závěru, že Now je vždy o něco rychlejší, nebo jednodušší.

Právě asi díky výsledkům těchto testů se Google rozhodlal začít vyvíjet tuto službu i pro operační systém iOS. Na svém blogu totiž Google až teprve nedávno oznámil, že probíhá vývoj této služby i pro uživatele iOS a chystají se zprovoznit vše, co funguje nyní na Androidu 4.1 Jelly Bean. Je to sice skvělé, že Google chce udělat konkurenci Siri i na iOS, ovšem předpokládám, že moc lidí asistentku v dnešní době moc nevyužívá – popřípadě využívají tu předinstalovanou.

Ovšem nějaký podobný krok se dal očekávat, neboť Google vytvořil pro iOS i hlasové vyhledávání, které také známe z Androida. Většina uživatelů sice bude odsuzovat Google, protože každý uživatel chce mít něco vyjimečného na své platformě. Jde vidět, že Google myslí i na jinou komunitu, než je Android, protože stále jde o velký počet uživatelů, kteří nevlastní Android a zaujali ho jeho funkce.

A jaký je Váš názor na tento krok? Podělte se s námi v komentářích.

 

Zdroj: ac

4 KOMENTÁŘE

  1. Není Google Now jenom služba, která zobrazuje počasí, informace o MHD, výsledky zápasů oblíbeného týmu atd. ve formě kartiček?

  2. Googlu fandim, aspon neco pujde i stylem z androidu na iOS, jen si myslim ze to Apple nepusti pres sve schvalovani aplikaci na market.. duvod se vzdy najde stejne jako u prohlizece Opera:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here