Galaxy Note 4 zamíří do prodeje koncem října

0

Dnes společnost Samsung oznámila datum příchodu modelu Note 4 na Jihokorejský trh. To bylo stanoveno na 26. září, což je v podstatě za „rohem“. Při této příležitosti byla oznámena dostupnost i pro dalších 140 zemí, mezi nimiž by měla být i ČR.

Galaxy Note 4

Přesné datum pro ostatní trhy prozatím nebylo stanoveno, ale mělo by to být koncem října tohoto roku, takže přibližně za měsíc. Hardwarově velmi „našlapaný“ Note již čtvrté generace by měl opět pokořit rekordní prodeje předchozí generace a vytvořit tak opět nový rekord na půdě tabletophonů. Není ani divu, poněvadž je to vždy jeden z nejlepších phabletů na trhu. Částečně je to také tím, že samotný Samsung rozjel tento trend, kterému se dnes přizpůsobili snad všichni výrobci včetně Applu, což je taková největší konkurence pro tohoto Jihokorejského giganta.

Přestože modely značky Samsung moc nemusím, především je to díky špatné optimalizaci a velkým zahlcením paměti, tak „Poznámka“ mi vždy náramně vyhovovala, tak doufám, že tomu bude tak i u nové generace. Jedinou překážkou pro budoucí majitele je nejspíš cena, jenž zavítala k vysoké hranici, přesněji by tento model měl stát při startu 21 499,- Kč.

Více informací o tomto modelu naleznete zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here