Evolveo Alarmex – alarm, který lze ovládat pomocí Androida

0

evolveo-alarmex-gsm-alarm-with-tamper-protection-2

Společnost Evolveo uvádí v těchto dnech do prodeje svůj GSM alarm, který je možno ovládat pomocí zařízení s Androidem. Právě pomocí Vašeho zařízení můžete Vaše zařízení konfigurovat, a to především pomocí aplikace, kterou si lze stáhnout zcela zdarma na Google Play.

Alarm je naprosto bezdrátový, přičemž čidla a zařízení komunikují mezi sebou na frekvenci 433 MHz. O komunikaci mezi telefonem a zabezpečovací jednotkou se následně stará GSM modul, kterým zařízení disponuje.

Velice zajímavou funkcí, kterou Alarmex disponuje, se stala funkce Tamper, která spustí poplach při snaze o poškození hlavní jednotky, pohybového čidla nebo senzoru otevření. Jednoduše řečeno, zařízení nesleduje jen hlídaný prostor, ale informuje o všech situacích neobvyklých pro chod zařízení.

Systém vás může také informovat pomocí SMS zprávy o poklesu kvality GSM signálu nebo spustí sirénu při úplném výpadku GSM signálu, což oceníte, pokud bude při narušení zabezpečeného objektu použita rušička GSM signálu. Užitečnou vlastností je dále možnost nechat si poslat SMS zprávu při zakódování nebo odkódování alarmu, např. po příchodu vašeho dítěte domů Vám bude odeslána SMS zpráva.

Koncová cena tohoto poměrně zajímavého zařízení se pohybuje těsně pod hranicí 6 tisíc korun – konkrétně je prodejní cena na cenovce 5990 korunách, a to včetně DPH.

 

Zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here