Bezdrátová nabíječka pro LG G3 se odlišuje od ostatních

0

Nová vlajková loď od LG bude představena již za pouhé dva dny. Víme už o ní v podstatě všechno, takže nás společnost může překvapit pouze oficiální cenou. Na internet teď uniklo příslušenství, jenž se bude dát zakoupit právě k tomuto modelu.

lg-g3-dock-1 lg-g3-dock-2

Nejzajímavější je asi bezdrátový dock, což není až taková novinka, poněvadž ostatní výrobci už bezdrátovou nabíječku nabízí. Tady je ale jeden rozdíl, je to dock, tudíž telefon bude ležet ve stojánku a zároveň se bude dobíjet. Podobnou funkci nabídne i klasický dockovací stojánek, jenže tady na ten můžete G3 položit jak na šířku, tak i na výšku. Mělo by to fungovat snad u všech zařízení, která vlastní NFC a podporují bezdrátové nabíjení.

Více už se dozvíme na samotné akci, která se koná 27. května, což je den, kdy se začne oficiálně prodávat velmi známá hra Watch Dogs, tudíž společnost LG přijde o jistou sledovanost a zájem, poněvadž spoustu hráčů po nainstalování této hry nebude zajímat nějaká G3. Přesto je se na co těšit a doufám, že LG to s oficiální cenou nepřežene.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here