ASUS zveřejnil 2 nové teasery pro Computex 2012

3

Computex se nám pomalu, ale jistě blíží a ASUS začíná pomalu ukazovat své zbraně. Dnes totiž na serveru YouTube zveřejnil 2 teasery, které se týkají právě blížícího se Computexu 2012, na kterém bude představen nový Transformer.

Na novém tesaseru lze vidět logo Windows a Android OS. Tím začaly velké spekulace. Bude nový Transformer obsahovat Dual-boot s Windows, nebo ASUS představí 2 verze tabletů ?

Ovšem, spekulovat nebudeme muset dlouho, neboť druhý teaser to nejspíše vysvětluje. ASUS nejspíše opravdu chystá tablet (nejspíše) s Windows 8 (zatím Windows 7, Windows 8 zatím nejsou dostupné) a Androidem v jednom zařízení.  Můžeme si totiž všimnout, že video končí slovy “ When Two Sides Unite “

Ovšem, pravdu o tomto zařízení se dozvíme již brzy, neboť konference Computex 2012 probíhá již 4.června (pondělí) v Taipei. Co si myslíte o tomto zařízení ? Přitáhne Windows na tabletu více zákazníků, nebo je naopak odradí ?

 

Zdroj: Androidpolice.com

3 KOMENTÁŘE

    • Lákavé to sice je, ale co cena tohoto tabletu? Cena půjde brutálně nahoru, právě díky licenci pro Windows. Uvidíme, pokud cena bude okolo 8-10 tisíc, bude se jednat o velice zajímavý tablet. 🙂

      • No, za 10k je nová TF300, takže tady bych cenu překousl i vyšší. Otázkou ale je, jestli to pojede na ARMu, nebo na x86 -> u x86 doba výdrže, u ARMu zas použitelnost Windows. Takže jsem opravdu zvědavý jak to Asus vyladil a co nám vůbec ukáže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here