Aktuálně zlevněné aplikace – Vánoční speciál

0

Vánoce jsou svátky klidu a obrovských slev na veškerých platformách. Zlevněné hry a aplikace tak koupíte s příjemnými cenovkami. Letošní Vánoce toho nejsou výjimkou, tak jsem si pro Vás připravil pár tipů na ty nejlepší hry, jelikož aplikací tolik ve slevě není, jako právě her.

Hitman GO

Tahová logická hra s Hitman tématikou, s touto herní sérií to ale nemá v podstatě nic společného, takže neočekávejte střílečku, jakou znáte např. z PC. Přesto titul GO dostal několik ocenění a ani není divu, protože se jedná o perfektní logickou hru s krásnou grafikou.

4,99€ -> 1,55€

logo-app
App Name
SQUARE ENIX Ltd
Free   
qrcode-app

Modern Combat 5: Blackout

Nádherná podívaná, kde se akce střídá s interakci. To co je Call of Duty pro hráče na PC, to je Modern Combat pro hráče na Androidech, vynikající FPS hra postavená na Havoc enginu. Tentokrát se jedná již o páté pokračování, jenž je grafikou opět o kus dále.

6,99€ -> 3,99€


logo-app
App Name
Gameloft
Free   
qrcode-app

Rayman Jungle Run

Ve plošinovce Rayman Jungle Run se podíváte do krásně barevného pohádkového Raymanova světa.

Princip je, jak to tak v žánru bývá, jednoduchý. S hlavním hrdinou procházíte úrovní, během níž máte sesbírat maximální možný počet bodů a pokud možno nezemřít. V rámci hry je možný pouze postup vpřed, hlavní hrdina sám běží a vy jej ovládáte zpočátku jedním, v pozdějších fázích dvěma prsty.

K dispozici jsou čtyři sady úrovní, přičemž v každé z nich dostanete do vínku jednu novou schopnost. Začínáte s Raymanem, který umí pouze skákat, později se naučí létat, vybíhat do strmých kopců a v posledním světě i dát pořádnou ránu nepřátelům. První tři schopnosti jsou plně ovladatelné jedním ťuknutím, pravý hák i vaši druhou ruku.

2,99€ -> 0,99€

logo-app
App Name
Ubisoft Entertainment
Free   
qrcode-app

Machinarium

Machinarium je dobrodružná hra od českého nezávislého studia Amanita Design. Hlavní hrdina, malý rezavý robůtek Josef, byl vyhozen na skládku za městem. Vy mu budete muset pomoct najít cestu zpět, poradit si se zlotřilou bandou Bratrstva černé čepice a také zachránit jeho plechovou přítelkyni Bertu.

4,99€ -> 0,98€

logo-app
App Name
Amanita Design
Free   
qrcode-app

The Room Two

Druhý díl legendární logické hry The Room. Ve druhém díle na Vás čeká opět velké množsví nejrůznějších hádanek a tajemství.

2,99€ -> 1,03€


logo-app
App Name
Fireproof Games
Free   
qrcode-app

Temple Run: Oz

Pokračování oblíbené hry, která Vás zavede do magické země OZ. Během hry Vás bude neustále pronásledovat příšera, která Vám nedovolí zastavit při sbírání zlaťáků. Ve hře na Vás čeká nejedno dobrodružství, narazíte i na let balonem při kterém si budete moci prohlédnout pohádkovou zemi OZ  a prozkoumat ji z výšin.

1,99€ -> 0,49€

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Threes!

Logická puzzle hra, která obdržela několik kvalitních ocenění. Hra je velice jednoduchá, stačí používat klasické sčítání čísel, což zvládá snad každý. Základ tvoří rovnice 1+2 = 3, pak dále se pokračuje sečtením 3+3, 6+6 apod. Hraje se samozřejmě na nejvyšší výsledek, což je poměrně logické. Tato hra je vlastně takovou Mekkou pro hry s názvem 2048, které kopírují nápad právě Threes!

1,99€ -> 0,99€

logo-app
App Name
Sirvo llc
Free   
qrcode-app

Anomaly 2

Anomaly 2 je pokračování úspěšné hry Anomaly Warzone Earth. Ve hře jsou zachovány základní prvky, které jsou doplněny o nové funkce v režimu pro jednoho i více hráčů.
4,99€ -> 1,00€

logo-app
App Name
11 bit studios
Free   
qrcode-app