Toshiba ukázala tablet s 13,3″ displejem [první fotografie]

3

Toshiba na konferenci ve Velké Británii ukázala novinářům prototyp svého nového tabletu, který má displej s gigantickou uhlopříčkou 13,3″.

Tablet bude vybaven čtyřjádrovým procesorem Tegra 3, ostatní technické detaily zatím výrobce nezveřejnil. Z fotografií můžeme vidět pouze několik téměř samozřejmých prvků výbavy, například USB, HDMI výstup, slot na microSD karty a dvojici objektivů fotoaparátů. I přes svou extrémní velikost a bohatou výbavu si tablet zachoval velmi nízké rozměry, hmotnost a elegantní design.

Nesmíme zapomenout dodat, že podle mluvčího společnosti Toshiba, zatím není jisté, zda se novinka dostane do sériové výroby. Vše údajně závisí na reakcích potencionálních zákazníků.

  

Spolu se zvětšujícími se velikostmi displejů smartphonů, se tedy v budoucnu budou nejspíš dále zvětšovat i displeje tabletů. Kromě 13,3″ novinky od Toshiby, chystá údajně svůj tablet s 11,6″ displejem také Samsung. A jaký je váš názor? Myslíte si, že mají tablety s obrovskými uhlopříčkami displejů smysl? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem.

zdroj: pl

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here