Samsung Galaxy Tab 7.7: specifikace a první fotografie

4

Když Samsung oznámil, že 1.září na veletrhu IFA představí další tablet s Androidem, každého nejspíš napadl další model s Honeycombem. Skutečnost ale bude možná jiná, máme totiž k dispozici téměř kompletní informace o Samsungu Galaxy Tab 7.7, který bude na IFA pravděpodobně představen. Je ale nutné upozornit, že jde o informace z anonymního zdroje a proto je možné, že jsou nepravdivé.

Tablet má mít údajně 7,7palcový displej (ne Super AMOLED Plus, jak se předpokládalo), 1.2GHz procesor Exynos, 1GB RAM, 16GB interní paměť, slot na microSD karty, Wi-Fi, 3G/4G (závisí na regionu) a Android 2.3.4 s TouchWiz 4.0. Chybět by neměla ani dvojice kamer, i když nebyla ve specifikaci uvedena.

zdroj: ad

 • zog

  serou mě s tím jejich konektorem

 • pelé

  tjn, taky tam nemůžou dát obyč micro usb…

 • Lukas3k

  Ale díky tomu konektoru si můžete koupit redukci na velké USB, SD karty, tv výstup atd. Jasně, že by to bylo lěpší přímo na těle ale když holt někdo kopíruje jáPad tak se vším všudy…

  • xxxx

   K čomu by ti na tom bol micro usb konektor, keď sa cez micro usb nedajú tak veľké zariadenia s veľkou bateriou nabíjať? Preto tam musí byť buď tento dock konektor, čo je určite lepšie pre periferie, docky a ďalšie príslušenstvo alebo musí mať tablet nabíjanie zvlášť(Motorola XOOM)