Další fotografie Motoroly Xoom 2 + informace o menší Media edition

2

Motorola Xoom 2, v podstatě první trochu více veřejně známý nástupce dnešní generace Honeycomb tabletů se zase objevila na dalších fotografiích. Tentokráte však nebyla sama.

Společnost jí dělala menší, prozatím „Media edition“ nazvaná, menší sestřička. Podle informací má 8.2“ a zaměřením má konkurovat hlavně čtečkám knih a menším tabletům od Samsungu.

Jinak má jít ale o naprosto identická zařízení s IPS displejem (poměr stran 4:3), dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz, 1GB (prý nějaké rychlejší) RAM, porty microUSB a microHDMI, infračerveným portem po vzoru tabletů od Sony, zadní kamerou schopnou natáčet 1020p video a Adroidem 3.2 Honeycomb.

Poměrně netradičně jsou tlačítka na ovládání hlasitosti a vypínání umístěna na zadní straně. Proč, to bohužel nikdo neví, snad kvůli odlišení od iPadu a vyhnutí se tak možné žalobě. Když už jsme u i zařízení, tak je dobré si povšimnout fotografie s iPhone, kde je jasně vidět, že je tablet tenčí, má tedy méně než 9mm.

Zdroj: ac, dm

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak „fotka“ s porovnanim tloustky je peknej fake 😀 (stiny, stul, no vsehcnlo je hoodne divne. Jinak nejsem Applista naopak ale tohle je moc 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here