Alcatel OneTouch Pop 7S – levný tablet s LTE a KitKatem

2

Alcatel OneTouch Pop 7S

Alcatel na nedávno proběhlém Mobile World Congressu 2014 odhalil poměrně dost novinek, mezi kterými se možná ztratil tablet Pop 7S (neplést se smartphonem Pop S7). Jak už napovídá název, jedná se o levný tablet a mírně vylepšený model Pop 7, který byl představen v lednu na veletrhu CES 2014.

Alcatel OneTouch Pop 7S je vybaven sedmipalcovým displejem o rozlišení 1024 x 600 pixelů. Uvnitř tepe čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz, jehož výrobcem je s největší pravděpodobností MediaTek nebo Qualcomm. K další známé výbavě patří 3mpx zadní fotoaparát, přední kamerka s VGA rozlišením, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Operačním systémem je Android, který bude překvapivě přítomný v nejnovější verzi 4.4 KitKat.

Dalším lákadlem tabletu by měla být podpora rychlého připojení k internetu přes LTE. Alcatel OneTouch Pop 7S má tloušťku 8,9 mm a hmotnost 285 gramů. Dostupný by měl v několika různých barevných variantách, a to ud druhého čtvrtletí letošního roku. Cenu ani trhy, na které tento tablet míří, výrobce nezveřejnil.

zdroj: Phone Arena

2 KOMENTÁŘE

  1. Nadpis:levný tablet…… Závěr článku:cenu výrobce nezveřejnil…….JAK TO JDE DOHROMADY? Cenu neznáte a tvrdíte,že je levný!

    • Samozřejmě, že tím nyní myšlen „levný z hlediska poměru ceny a výbavy“, protože cenu neznáme. Podle výbavy i modelové řady však jistě půjde o „levný tablet z hlediska pozice na trhu“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here