XDA: Plně ovládněte úroveň jasu Galaxy S III

3

Na vývojářském fóru XDA Developers se objevil poměrně zajímavý fix upravující mezní hodnoty v nastavení jasu u Samsungu Galaxy S III. Díky tomu je možné nastavit jak menší jas, například při čtení ve tmě, nebo nízké úrovni baterie, tak i jak vyšší, což se může hodit například na ostrém slunci.

Úprava je dostupná konkrétně ve třech verzích, každá má jinak nastavené krajní hodnoty a pro nejlepší výsledky tedy stojí za to vyzkoušet všechny tři.

  • BestScreen: Celkově vyšší hodnoty, které dovolují opravdu vysoký jas bez většího dopadu na baterii (nejlepší podle tvůrce módu).
  • BestScreenSaver: Střední hodnoty dovolující jak extrémně nízký jas užitečný ve tmě, tak i opravdu vysoký hodící se například při silném slunečním světle.
  • Gnote: Hodnoty vytažené z Galaxy Note.

Všechny tři verze jsou v podstatě upraveným souborem framework.res.apk instalovatelným buďto přímo nakopírováním pomocí root exploreru nebo skrze flashovatelný .zip. Ke stažení je i originální soubor s původními hodnotami.

Zdroj: XDA

  • gerremi

    Moze to by zaujimave,len mohli by ste tu dat priami link na XDA kde sa ta apk. nachadza?A este info ci je moznost tuto vecicku pouzivat aj bez rootu.