XDA: Plně ovládněte úroveň jasu Galaxy S III

3

Na vývojářském fóru XDA Developers se objevil poměrně zajímavý fix upravující mezní hodnoty v nastavení jasu u Samsungu Galaxy S III. Díky tomu je možné nastavit jak menší jas, například při čtení ve tmě, nebo nízké úrovni baterie, tak i jak vyšší, což se může hodit například na ostrém slunci.

Úprava je dostupná konkrétně ve třech verzích, každá má jinak nastavené krajní hodnoty a pro nejlepší výsledky tedy stojí za to vyzkoušet všechny tři.

  • BestScreen: Celkově vyšší hodnoty, které dovolují opravdu vysoký jas bez většího dopadu na baterii (nejlepší podle tvůrce módu).
  • BestScreenSaver: Střední hodnoty dovolující jak extrémně nízký jas užitečný ve tmě, tak i opravdu vysoký hodící se například při silném slunečním světle.
  • Gnote: Hodnoty vytažené z Galaxy Note.

Všechny tři verze jsou v podstatě upraveným souborem framework.res.apk instalovatelným buďto přímo nakopírováním pomocí root exploreru nebo skrze flashovatelný .zip. Ke stažení je i originální soubor s původními hodnotami.

Zdroj: XDA

3 KOMENTÁŘE

  1. Moze to by zaujimave,len mohli by ste tu dat priami link na XDA kde sa ta apk. nachadza?A este info ci je moznost tuto vecicku pouzivat aj bez rootu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here