SwiftKey 3 Beta pro VIP uživatele započala

2

Na Androidu jedna z nejpopulárnějších alternativních klávesnic, SwiftKey, se dnes dočkala vydání první bety nové verze 3.0. Stejně jako všechny předchozí bety, i tato je prozatím dostupná pouze tzv. VIP uživatelům, nicméně dá se očekávat, že se zanedlouho dostane ve finální verzi i na Google Play.

A co, že novinka vlastně přináší? Inu je toho poměrně dost. Kompletní předělání se dočkalo rozložení klávesnice a její grafika. Díky tomu by měla klávesnice nejen lépe sedět do designu Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, ale mělo by se na ní i lépe psát. Konkrétně byl například zvětšen mezerník a rozšířeno tlačítko pro interpunkční znaménka.

Nasazena byla také nová generace automatických oprav, která dokáže i doplňovat i mezery a tak třeba ‚ahojaksemáš‘ upravit na ‚ahoj jak se máš‘. Alespoň tedy v angličtině, jak bude fungovat v češtině je otázkou. Kromě toho přibyla možnost zálohování naučených slov a spojení, sedm nových jazyků a poměrně dost dalších drobnějších změn.

Rozhodně tedy neváhejte, a pokud jste v SwiftKey VIP programu, tak novou verzi klávesnice vyzkoušejte. A pokud náhodou nejste, tak netrpělivě čekejte, než se ve finální verzi objeví na Google Play.

link ke stažení: VIP.SwiftKey
via: engadget

 

 

  • No_Na_me

    SwiftKey X mám koupenou již dlouho…neměnil bych za nic jiného 🙂 Tedy až teď za tuhle trojku. Skiny vypadají lépe a asi se díky tomu o něco lépe trefuje na klávesy ( i když to může být jen můj subjektivní pocit), ale jinak tam zatím žádný velký rozdíl nezaznamenávám…

    • No_Na_me

      Beru zpátky 🙂 V základním layoutu nějak není rychlá čárka, což tedy beru jako velký nedostatek a už jdu zpět k Xku