OnLive představil univerzální bezdrátový ovladač

2

Možná jste někde již slyšeli, že HTC nedávno zainvestovalo 40 milionů dolarů do služby OnLive. Ta poskytuje hraní plnohodnotných 3D her přes internet, přičemž veškeré výpočty probíhají na jejich serverech, na stranu klienta se přenáší pouze obraz. Vyvstala tedy otázka, jestli si v budoucnu nezahrajeme třeba Mafii 2 i na mobilním telefonu.

A právě s tím souvisí dnešní zpráva, OnLive totiž oznámil univerzální bezdrátový ovladač, který by měl dle jejich slov fungovat jak s počítačem, tak s jejich vlastní konzolí a hlavně v budoucnu i s chytrými mobilními telefony. A je jasné, že těmi chytrými mobily myslel právě androidí zařízení od HTC. Tím se v podstatě vyřešil jediný veliký problém hraní velkých her na tabletech/chytrých telefonech, kterým bylo právě ovládání.

Je tak jisté, že oficiální spuštění služby OnLive na telefonech/tabeltech od HTC na sebe nenechá dlouho čekat. Osobně si myslím, že něco bychom se mohli dozvědět již na E3, kde bude nový ovladač také oficiálně představen.

We set out to make OnLive available everywhere. Now that this is a reality, consumers need a way to enjoy the full OnLive experience on any device. The new OnLive Universal Wireless Controller places high-quality gameplay in your hands whether on a TV, computer, tablet/smartphone device or on future OnLive-compatible devices yet to be introduced. (CEO OnLive Steve Perlman)

 

Rozhodli jsme se zpřístupnit OnLive úplně všude. Nyní se to stává realitou, zákazníci však potřebují prostředky, aby si mohli vychutnat OnLive naplno na každém zařízení. A právě nový univerzální ovladač jim v tom pomůže a to jak před televizí nebo počítačem nebo i u tabletu/smartphonu a v budoucnu i u dalších kompatibilních zařízení pro které nebyl OnLive zatím představen.

 

Zdroj: OnLive

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here