LG bude možná pro Google vyrábět příští telefon Nexus

0

Google zahájil tradici vlastních telefonů na začátku roku 2010, kdy se začal prodávat Nexus One od HTC. Novinka přinášela revoluční výbavu a zbrusu nový Android 2.1 Eclair. Další modely, konkrétně Nexus S a Galaxy Nexus, pro Google vyrábí Samsung.

Nyní se začíná spekulovat o výrobci čtvrtého Nexus telefonu a podle informací, které se v posledních dnech objevují na internetu, by mohlo jít o LG. Korejský výrobce je nechvalně proslulý pomalými nebo dokonce vůbec žádnými aktualizacemi svých telefonů na novější verze Androidu, proto by pro něj mohlo být případné partnerství s Googlem velkou výhodou. Nesmíme zapomenout, že o LG se už jako o výrobci telefonu Nexus velmi živě spekulovalo minulý rok, nakonec se ale americký gigant znovu rozhodl pro konkurenční Samsung.

Kromě LG a Samsungu přichází v úvahu také Motorola, kterou Google před nedávnem koupil. Prakticky můžeme uvažovat o jakémkoliv předním výrobci telefonů s Androidem, včetně HTC, které se znovu vrátilo do hry se čtyřjádrovým telefonem One X.

via ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here