Infografika: Co je první věc kterou uděláte po ránu

1

Pondělní ráno, co může být horšího? Inu, asi nic, ale taková hezká infografika by jej možná mohla trochu zlepšit, zvláště když je zaměřená právě na ranní návyky.  Věřily byste například, že se pouhých 8% z dotázaných vlastníků chytrých telefonů první nasnídalo a až poté na telefonu zkontrolovalo e-maily, facebook nebo twitter?

Zajímavé také je sledovat, jak se s přibývajícím věkem mění sledovaná služba. Zatímco z teenagerů sleduje facebook po ránu celých 58%, tak mezi čtyřicátníky je podíl již jen 23%. Naprosto opačná tendence je poté, nepřekvapivě, u e-mailu.

Nakonec však musím upozornit, že průzkum byl prováděn na facebook stránce HTC a to pouze mezi 702 lidmi, takže je jej nutné brát s rezervou.

  • Scalex

    Je pravda, že se taky ráno věnuju dřív mobilu/internetu než snídani. A to proto, že ráno se dopotácím na záchod, tam sednu a zhruba 10-15 minut se (kromě jiných věcí, pro tuto místnost typických) probouzím. Patřím k lidem, kteří si prostě na záchodě musejí posedět, jinak to není ono. 8^) No a tak se ráno mrknu na nějaké zprávy, přečtu maily, vzkazy, něco už si naházím do fronty k vyřízení – no a pak se umyju a jdu se věnovat snídani. Čili ne že bych byl až takový závislák na technologiích a internetu, prostě jen využívám čas, který jsem dříve na témže místě věnoval čtení nějaké rozečtené knížky.