Google TV od Sony se v červenci začne prodávat na evropském trhu

4

Google TV se po neúspěchu v USA začne prodávat také na evropském trhu. Sony NSZ-GS7 Internet Player je set-top-box, který stačí připojit k běžnému televizoru a vytvořit z něj chytrou televizi, na které lze prohlížet internetové stránky, sledovat videa z YouTube, hrát hry a dělat mnoho dalších aktivit, které znáte ze svých smartphonů nebo tabletů.

Set-top-box je dodáván spolu se zajímavým dálkovým ovládáním, které má z jedné strany kompletní QWERTY klávesnici a ze strany druhé speciální ovládací tlačítka a dotykový trackpad. Ovladač má také zabudovaný mikrofon umožňující využívat hlasové ovládání.

Prodej druhé generace Google TV bude v prodeji od 22. července v USA a Velké Británii. Později bude prodej zahájen také v Kanadě, Austrálii, Francii, Německu, Nizozemsku, Brazílii a Mexiku. Cena zařízení bude kolem 199 dolarů (4000 Kč) a už nyní je na většině uvedených trzích možný předprodej. Zda se Sony NSZ-GS7 dostane také na pulty českých obchodů zatím nebyly oznámeno, potřebné informace se pro vás ale snažíme zjistit.

zdroj: ap

  • Tombik

    To chci, dneska když chci sledovat v pokoji satelit, musím startovat PC nebo připojit telefon, žonglovat s ovladačem od televize kterou mam jako moonitor atd, s tímhle by evidentně všechno tohle odpadlo. Nainstalovat reeldroid a měl bych skvělý klient pro streaming server satelitu, skvele ovladani a to vsechno za rozumnou cenu. Snad se to sem dostane!

  • streee

    tuhle vec mam je fakt bombova bracha mi ji poslal z USA kdo by ji chtel muzem se na cene domluvit pres email lucinkaahonzik@seznam.cz