Google otevřel registraci na červnové Google I/O 2012 [Vyprodáno]

0

Google před několika málo chvílemi otevřel registraci na svou (nejen) vývojářskou konferenci známou taktéž pod názvem Google I/O. Ta se tento rok odehraje ve dnech od 27. do 29. června a to v googlu domovském městě, San Franciscu.

Co přesně na ni bude k vidění, se zatím neví, jisté však je, že nabídne spousty zajímavých přednášek a hands on laboratoří pro programátory, inspirativní sezení pro zakladatele drobných smartupů a spoustu zajímavých zařízení a informací pro takřka každého fanouška Androida. S trochou štěstí se na ni pak dočkáme i představení nové verze Androida s označením Jelly Beans.

Pokud se na ni budete chtít vypravit, tak ale raději chvátejte. Zatímco v roce 2010 byly lístky na ní vyprodány až za 10 dní, tak rok minulý to trvalo již jen něco málo pod hodinu, tento rok se pak počítá ještě s větším zájmem.

Registrace bude probíhat na této stránce, kromě Google účtu budete potřebovat také nastavený Google Wallet a poměrně překvapivě i aktivovaný Google+. Cena obyčejné vstupenky je nastavena na $900, tedy přibližně 16 200 korun, studentská vyjde levněji, konkrétně na $300 (5400 korun).

Aktualizováno (16:38): Tak to vypadá, že je již po všem. I přestože byly servery Google zprvu zahlceny a nestíhaly pracovat zrovna dvakrát rychle, tak byly všechny vstupenky vyprodány již v 16:28, tedy za 28 minut, což se rovná přibližně poloviny času z minulého roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here