Google Glass byly (ne)dostupné veřejnosti v USA

0

google-glass-wallpaper-hd

Včera ve večerních hodinách začala internet obíhat poměrně zajímavá zpráva. Konkrétně se týkala projektu Google Glass a jeho dostupnosti veřejnosti. Dle informací, které se v médiích točily, byl konečně spuštěn prodej Google Glass pro veřejnost. Vše má ale svůj háček.

Tím prvním háčkem byla opět cena. Hodně se mluvilo o tom, že Google Glass budou ve finálním stádiu levnější, než je tomu nyní, u verze Explorer Edition. Na webu se ale Google Glass objevily za 1500 dolarů. Po uvedení těchto brýlí na „trh“ se začalo hojně mluvit o tom, že Google chystá „osekanou“ verzi, která nabídne mnohem lepší cenovku.

To se ale nestane. Google Glass totiž oficiálně venku nejsou. Zakoupit si je totiž mohou jen účastníci programu Explorer, na které se nové brýle Google Glass v minulých týdnech nedostaly. Konkrétně zde narážím na den, kdy byly Google Glass dostupné pro všechny občany USA. Právě tehdy prožily Glass velký BOOM a byly všude téměř beznadějně vyprodané.

Stále tedy vzniká otázka, kdy budou Google Glass oficiálně dostupné. Nezbývá nic jiného, než doufat, že to bude již brzy.

 

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here