GetJar Gold – stahujte zdarma vybrané aplikace, které jsou v Android Marketu placené [doplněno]

9

Alternativní obchod s aplikacemi GetJar se nejspíš inspiroval úspěšnou strategií Amazon Appstore nabízet vybrané aplikace zdarma nebo s výraznou slevou. Narozdíl od Amazonu je ale tento stahovací portál k dispozici i v České republice. I když je portál k dispozici i v České republice, je nabídka určena jen pro USA a Velkou Británii. Službu si můžete méně oficiální cestou vyzkoušet i z České republiky, viz tip na konci článku.

Nová služba se nazývá GetJar Gold a dnes v ní najdete 9 aplikací, které jsou za běžných okolností placené, zcela zdarma ke stažení. Jedná se například o populární alternativní klávesnici Swiftkey X, farmářskou hru Farm Frenzy nebo aplikaci TuneIn Radio Pro. Jedinou nevýhodu je to, že zdarma získáte jen aktuální verzi aplikace bez možnosti bezplatné aktualizace. Pro aktualizaci bude nutné aplikaci znovu stáhnout (již jako placenou) z GetJar nebo Android Marketu.

Stránku GetJar Gold naleznete zde. Vzhledem k tomu, že je ale služba dostupná jen v USA a UK, jste při přístupu z České republiky přesměrováni na jinou stránku. Jedinou možností je tak použít pro pčístup na stránku americký či britský proxy server.

zdroj: df

 • dědeček hříbeček

  Tak proč to sem dáváte, když to ani pořádně nefunguje?

  • Petr Houška

   Aby si to naši čtenáři mohli vyzkoušet hned jak to začne pořádně a naplno fungovat.

  • Přesně tak. Dneska to ještě funguje jen v omezené míře, brzy by to ale už mělo být spuštěno naplno.

 • hm

  No přeci aby měli čtenost a tím i více peněz z příjmu za zobrazování reklamy (které já sice nikdy díky adblock pluginu neuvidím, ale spousta jiných lidí jo). Proč asi někdo něco někde píše? Snad bys nemyslel, že jen tak z nudy zadarmo.

  • Petr Houška

   Nesmíme opomíjet ani tu část, že nás to dokonce i baví. 😉
   Jinak ty šílené O2 reklamy už jsou dole, tak pokud byste nás chtěl podpořit, tak si nás dejte do adblock výjimek. Děkujeme.

 • luu

  Raděj tento članek rychle stahněte nebo opravte.odkazovat na podvodne stranky není zrovna to co vám přitahne lidi.Par dalšich takových faux pa a myslim žek vám zabloudí lidi už jenom omylem.

 • Luky

  Problem je ze kdyz chcete stahnout nejakou tu jejich „gold“ app tak at vyberete jakejkoli telefon tak vam napise ze neni podporovan, nevadi udelate si USA Ip adresu nic slozityho ale ono vas to ochcije hned dvakrat protoze pak vam to hodi odkaz na quick download a ten musite provest pres mobil a nevim jak si do mobilu hodim USA ip adresu 😀 takze je to v riti :/

 • simon

  To je ale blbost.